Filo Kiralama Nedir ?

  Filo Kiralama, En Basit Haliyle, Belirli Bir Süre Kilometre ve Aylık Ödeme Kapsamında Şirketinize Araç Kullanımı Sağladığımız Avantajlı Bir Finansal Üründür.
     Günümüzde Büyük Veya Küçük Tüm İşletmelerin Satış, Pazarlama ve Lojistik Gibi Fonksiyonları İçin Binek Araçlara İhtiyacı Vardır Bu Yüzden Filo Kiralama Bunlar İçin En Uygun Çözümdür.
     İster Bir İster Yüzlerce Aracı Finanse Etmenin ve Filo Kiralama Olarak Yönetmenin Şirketiniz İçin İş Kaybı Olduğunu Biliyoruz ve Size Cadde Rent A Car Olarak Satın Almak Yerine Tercih Edebileceğiniz Çok Daha Avantajlı Bir Yol Olan Filo Kiralamayı Öneriyoruz. Filo Kiralama Genel Olarak Şirketler İçin
     Sunulmuş Özel Bir Hizmet Olarak Algılansa da Şahıslar da Bu Hizmetten Faydalanabilir.
     Siz İse Satın Alma Maliyetinden Tasarruf Etmenin Yanı Sıra Periyodik Bakım Hizmetleri, Vergi Ödemeleri, Hasar Onarımları, Sigorta/Motorlu Taşıtlar Vergisi, Yedek Araç Hizmeti ve Lastik Değişimi Gibi Konuları Tamamen Cadde Rent A Car'a Devretmenin Rahatlığını Yaşayacaksınız.
     Filo Kiralama Adı İtibariyle Çoğul Olsa da Şirketinizin Bir Araca İhtiyacı Var İse, Cadde Rent A Car'ın Hizmetlerinden Yararlanabilir, Satın Almaya Kıyasla Çok Daha Uygun Bir Maliyetle Aracınızı Tedarik Edebilirsiniz. Filo Kiralamanın Sağlayacağı Fayda İle Zaman ve Maliyetten Tasarruf Edebilir, Artan Zamanınızda İşinize Odaklanabilirsiniz.
     Filo Kiralama Fiyatları Müşterinin İstediği Araca Göre Kullanım Süresi ve Yapacağı Km'ye Göre Belirlenmektedir. Uzun Dönem Araç Kiralama İçin İstediğiniz Marka, Model ve Km Sınırı Seçerek Bize Teklifinizi Ulaştırabilirsiniz. Aynı Gün İçerisinde Müşteri Temsilcilerimiz Tarafından Size Geri Dönüş Yapılarak Fiyatlar Sunulacaktır.

Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı Web Sitemiz Üzerinden Anında Yapılabilir Yada 0507 036 04 54 Numaralı Whatsap Hattından Yapabilirsiniz.

Ücretsiz Teslimat

Şehir Merkezinde Rezervasyon Yaptığınız Aracı Ücretsiz Teslim Alabilirsiniz

Ekonomik Fiyatlar

Her Bütçeye Uygun Ekonomik Araç Kiralama Fiyatlarımız İle Kaliteli, Güvenli Ve Sorunsuz Bir Deneyim Yaşayın.

7/24 Destek

7 Gün 24 Saat Dilediğiniz Her An Anında Destek Ve Bilgi Alabilir. Araçlarımız Hakkında Detaylı Bilgi Edinebilirsiniz.